LivU

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut217,3 MB
  • Sürüm3.8.86
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciLivU Team
IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza LivU mobil uygulamasını indirerek yeni kişiler ile tanışabilirsiniz.

Var olan hayatınızdan Sıkıldınız ve biraz değişiklik mi istiyorsunuz? Öyleyse LivU mobil uygulamasını kullanın. Güvenli bir alt yapıya sahip olan LivU sohbet uygulaması ile dünyanın öbür ucundan insanlar ile tanışarak sohbet edebilirsiniz. Uygulamayı IOS akıllı cep telefonunuzda indirerek kullanmak ücretsizdir. 

Uygulamanın yüz tanıma sistemi, kullanıcılar eşleşmeye başladıklarında etkinleştirilecektir. Kamera akıllı filtreleme işlevine sahiptir ve birisi kamerayla yüzleşmediğinde bulanıklık etkisi otomatik olarak görünecektir. LivU'da yabancılarla canlı sohbet etme endişesi artık yok, yüz tanıma sistemi uygulamanın güvenlik derecesini arttırmaktadır. Sohbet geçmişinizi ve kişileri saklayabilirsiniz. Bu da gizliliğinizi arttıracak bir özelliktir. 

Facebook veya telefon numaranızla giriş yapmayı destekleyin. Tek bir tıklamayla kaydı bitirebilirsiniz. İstediğiniz birini bulduğunuzda arkadaş isteği gönderin. Arkadaş talebi kabul edildikten sonra ikiniz arkadaş olur ve herhangi bir sınırlama olmaksızın canlı görüntülü sohbet edebilirsiniz. İstediğiniz zaman ücretsiz olarak istediğiniz herhangi bir yerde veya istediğiniz zamanda görüntülü sohbet veya metin sohbet edebilirsiniz. LivU hayatınızda değişiklikler yapın. 

LivU indir